Klubová a Speciální výstava Klubu chovatelů špiců za podpory Biovety
Hlavní stránka Zajímavosti Klubová a Speciální výstava Klubu chovatelů špiců za podpory Biovety
01.06.2025
Ve dnech 17. a 18. května 2025 se v kynologickém areálu ve Zbraslavi konala Klubová a Speciální výstava Klubu chovatelů špiců (KCHŠ), kterou Bioveta podpořila.
Akce, jež patří k významným událostem pro chovatele tohoto plemene, se zúčastnilo rekordní množství vystavovatelů. V sobotu bylo předvedeno 150 špiců a v neděli dalších 103. Organizátoři věnovali přípravám několik týdnů intenzivní práce s cílem vytvořit co nejpříjemnější prostředí pro vystavovatele i jejich čtyřnohé parťáky. Významnost celé akce podtrhuje i účast zahraničních rozhodčí. Vystavovatelé si tak odnesli podrobné a hodnotné posudky, které přispívají ke zvyšování kvality chovu.
Těší nás, že jsme mohli být součástí této prestižní akce. Bioveta výstavu podpořila produkty vhodnými pro péči o výstavní psy. Konkrétně oblíbeným výživovým doplňkem Atlet sirup, Kelpou a také antiparazitickým šamponem.